HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ Shqiperia gjen Bjellorusine si kundershar per miqesoren e nentorit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Tetor 2013 23:12   pdfShtypEmail

Foto nga ndeshja Shqipëri-Bjellorusi mars 2011FSHF ka bere zyrtare emrin e kundershtarit per Shqiperine ne ndeshjen e nentorit. Kuqezinjte do te luajne ne Antalia ne daten 15 nentor kunder Bjellorusise. Kjo ndeshje do te zhvillohet ne oren 18:00 dhe do te vleje per Xhani De Biazin dhe skuadren e tij si nje test per edicionin e ri dhe planet per te ardhmen. Pas disa bisedimeve me homologet bjellorus, FSHF ka gjetur nje marreveshje zyrtare.


busy
komente