HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Arrestohet nje tifoz kuqezi per flamurin e UCK-se
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Tetor 2013 20:33   pdfShtypEmail

TkzNe ndeshjen Shqiperi-Greqi per femra, eshte arrestuar nje tifoz kuqezi. Policia e ka pare si te jashteligjshem flamurin e UCK-se qe tifozi mbante ne duar dhe pasi ka dashur tja marre e ka shoqeruar ne komisariat. Tifozet kuqezi kane lene stadiumin Niko Dovana ne shenje proteste. Me vone, tifozi i ndaluar eshte liruar nga policia.


busy
komente