HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Abazi do te operoje gjurin ne 3 nentor
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Tetor 2013 13:45   pdfShtypEmail

Leonit abaziLeonid Abazi, mesfushori i talentuar nga Kosova do te operohet. Futbollisti i Skenderbeut ka demtuar gjurin dhe tani i duhet ti nenshtrohet nje nderhyrje kirurgjikale. Mjeket kane vendosur daten 3 nentor si diten kur Abazi do te operohet. Mesfushorit do ti duhen 4-5 muaj per tu riaftesuar dhe ai per Skenderbeun mendohet te jete i gatshem vetem ne vere.


busy
komente