HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Shtyhet per neser rinovimi i De Biazit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 23 Tetor 2013 18:55   pdfShtypEmail

de-biazi-rinovonnXhani De Biazi dhe FSHF do te takohen te enjten. Ishte vendosur qe marreveshja te nenshkruhej te merkuren dhe italiani ka ardhur ne Shqiperi, por per arsye qe nuk dihen Duka i ka kerkuar Xhanit te prese. Te enjten trajneri dhe presidenti i FSHF do te prezantojne kontraten e re dhe do te drekojne se bashku. De Biazi do te rinovoje edhe per dy vite te tjera me Shqiperine e me kontraten e re do te perfitoje 10 perqind rritje rroge.


busy
komente