HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ De Biazi ne Korce, ndjek 17-vjecaret
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 23 Tetor 2013 18:53   pdfShtypEmail

de biasiiiiiiiiiiiiiiiFSHF e kishte lajmeruar te vinte ne Tirane te merkuren dhe De Biazi ka respektuar fjalen e tyre. Pasi mesoi se do te rinovonte kontraten e tij te enjten, De Biazi bashke me menaxherin e tij kane udhetuar menjehere drejt Korces ku kane ndjekur ndeshjen e Shqiperise U-17 per te spikatur aty elementet e duhur qe mund ti sherbejne skuadres se madhe ne nje te ardhme.


busy
komente