HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hamdi Salihi: Ta mbyllim me sukses edicionin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Tetor 2013 16:44   pdfShtypEmail

hamdi salihiBomberi shkodran Hamdi Salihi ka folur per ndeshjen e rradhes per kualifikueset qe Shqiperia pergatitet te mbylle. “Eshte nje ndeshje e rendesishme per ne. Luajme perballe publikut dhe do te japim me te miren. Ky edicion ka qene i jashtezakonshem. Kam provuar emocionet me te medha te karrieres dhe na duhet ta mbyllim me entuziazem per ta rinisur me pas sic duhet. Persa i perket shqiptareve qe luajne per Zvicren, ata kane zgjedhur nje kombetare tjeter por ne na bejne krenar me performancat e tyre ne klubet e medha ku luajne”, ka thene Salihi.


busy
komente