HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Shpreson Shqiperia, Januzaj refuzon Belgjiken
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Tetor 2013 12:26   pdfShtypEmail

adnan-januzajEshte ceshtja e dites dhe te gjithe mendojne per te. Adnan Januzaj i ka thene jo Belgjikes. Ky eshte lajmi i fundit qe vjen nga Anglia. Manchester United i ka thene federates belge se mesfushori 18 vjecar nuk ka vendosur ende dhe se fteses qe ata i kane bere per momentin i pergjigjet negativisht. Belgjika ngel jashte gare dhe kete lajm e ka konfirmuar trajneri i kesaj skuadre Mark Wilmots. Nderkohe qe me Angline, Januzaj mund te mos kete mundesi per te luajtur edhe per te pakten 5 vite. Shqiperia shpreson tani me shume se kurre se mund ta bej per vete yllin 18 vjecar.


busy
komente