HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Alban Bushi: Duam De Biasin por nuk varet prej nesh
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 07 Tetor 2013 21:52   pdfShtypEmail

alban bushiMenaxheri i Kombetares Shqiptare Alban Bushi, ne konferencen e dhene per shtyp u shpreh se ” De Biasi mbetet ende ne preferencat e drejtuesve por diferenca mes kerkesave te tij dhe shumes se ofruar nga Duka kane nje hendek ne mes. Ne jemi nje Federate e vogel, megjithate cdo gje do te shqyrtohet. Te gjitha mundesite jane te hapura.”


busy
komente