HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ PAOK gjobit me 10 mije euro Kacen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 07 Tetor 2013 16:50   pdfShtypEmail

ergys kace pokuMosmarreveshjet midis Kaces dhe drejtuesve te skuadres se PAOK –ut duket se jane zgjidhur. Ai u perfol ne mediat greke pas publikimit te nje fotoje qe lojtari korcar kish hedhur ne rrjetet socilale me nje bluze qe mbante logon e UCK-se , Sipas faqes greke “iNews.com”, lojtari eshte gjobitur me 10 mije Euro per publikimin e fotos dhe tani ai  mund te nise rregullisht stervitjen me skuadren qipriote. Ne mbeshtjetje te Kaces per te mos e denuar per nje periudhe kohe te pacaktuar, ishte jo vetem tajneri holandez Hub Steevens por dhe tifozet e Paok-ut, 20 vjecari korcar do te jete i gatshem per ndeshjet e kampionatit grek e Europa League.


busy
komente