HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
De Biazi: Po rinovoj per Shqiperine
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Tetor 2013 21:42   pdfShtypEmail

de biasiiiiiiiiiiiiiiiXhani De Biazi eshte shume prane rinovimit me Shqiperine. Nje lajm te tille tekniku e ka zbuluar ne vendin e tij per mediat italiane. “Jam duke rinovuar me Shqipërinë edhe pse jam ende i hapur ndaj çdo mundesie. Më duhet nje projekt dhe leter e bardhe”. Keto kane qene fjalet e teknikut ne mediat italiane para se te merrte rrugen drejt Shqiperise ku ka mberritur te shtunen dhe pritet te firmose zyrtarisht me presidentin e FSHF, Armando Duka kontraten e re.


busy
komente