HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Tifozet i kerkojne Erjon Bogdanit rikthimin
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Tetor 2013 20:35   pdfShtypEmail

erion bogdani thumbNe facebook, tifozet e Partizanit kane nisur nje fushate simpatike. I kerkojne Erion Bogdanit te rikthehet tek te kuqte. Sulmuesi i Kombetares Shqiptare per momentin eshte pa skuader dhe ka deklaruar ne mediat italiane se mund te lere karrieren e tij per fare. Tifozet e Partizanit i kane kerkuar ne internet Bogut ta mendoje rikthimin ne Shqiperi per te luajtur tek skuadra ku eshte formuar si futbollist. Sulmuesi akoma nuk u ka kthyer nje pergjigje per kete nisem qe duhet pershendetur.


busy
komente