HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 30 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Agolli shenon per Karabakun
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Tetor 2013 20:05   pdfShtypEmail

Ansi AgolliAnsi Agolli ka shenuar per skuadren e Karabakut ne fitoren e rradhes ne kampioant. Mesfushori i Kombetares Shqiptare eshte nje nga lojtaret me te rendesishem tek ekipi I tij dhe titullar i padiskutueshem bashke me Admir Telin. Agolli ka realizuar golin e pare te takimit 3-0 te fituar nga Karabak ne shtepi me skuadren e FK BAKU-s.


busy
komente