HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 07 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Kace fton Januzajn ti thote po Shqiperise
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Tetor 2013 19:50   pdfShtypEmail

kace-januzajErgys Kace i ka bere thirrje Adnand Januzaj per te mos e refuzuar Shqiperine. Mesfushori korcar qe refuzoi Greqine per ngjyrat kuqezi ne faqen e tij ne facebook i ka bere thirrje Januzajt per te pranuar oferten e FSHF-se. “Adnan, mos e hidh poshte gjakun tend. Vepro si une dhe te premtoj se nuk do te zhgenjehesh. Nuk ka me mire se te luash per atdheun, te luash per territorin tend dhe te duartrokitesh nga tifoze qe te duan ty te miren. Adnan eja tek ne”, i ka thene Kace mesfushuorit qe luan ne Angli per Manchester United.


busy
komente