HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi ben gati ftesen per Lenjanin
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 30 Shtator 2013 11:43   pdfShtypEmail

ermir-Lenjani-St-GalleniMbrojtesi i majte i ekipit zvicran FC St. Gallen, Ermir Lenjani, eshte do te jete pjese e Shqiperise per dy ndeshjet e ardhshem kunder Zvicres dhe Qipros. 24-vjeçari eshte duke shkelqyer ne kampionatin zvicran. Mediat zviceriane e kane zbuluar lajmin per grumbullimin e tij nga tekniki italian i kuqezinjve Xhani De Biazi. Lenjani ka qene edhe me pare pjese e Shqiperise ne miqesoren kunder Armenise por nuk mundi te debutante. Tani ai pritet te kete nje mundesi te dyte.


busy
komente