HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Policia greke shoqeron ne rajon Ergys Kacen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 23 Shtator 2013 22:24   pdfShtypEmail

Ergys-KaçeErgys Kaces nuk i ndahen problemet ne Greqi. Ne pritje per tu falur nga PAOK per fotot me stemen e UCK-se, talenti korcar eshte perballur me policine greke ne Selanik. Mediat greke raportojne lajmin se shqiptari eshte ndalur nga policia pasi po ngiste nje makine pa targa  por dhe me dokumenta te rregullta. Kaçe duhet te jape llogari edhe per thyerjen e rregullave jashte fushe pasi ka shkelur ligjet e vendit fqinj. Ne makinen e tij ndodhej dhe nje shqiptar tjeter dhe te dy bashke jane shoqeruar ne rajonin e policise. Drejtuesit e klubit te PAOK kane nderhyre per te zgjidhur kete problem te ri qe i eshte shtuar shqiptar qe nuk po gjen qetesine ne Greqi.


busy
komente