HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus./ Januzaj refuzon Kupen e Botes per Shqiperine?!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Shtator 2013 15:09   pdfShtypEmail

adnan januzajThe Telegraf ka shkruar per yllin e Manchester United Adnan Januzaj duke sjelle nje lajm bombastik. Futbollisti me origjine shqiptare pritet te refuzoje Belgjiken dhe mundesine qe i jep kjo skuader per te shkuar ne Brazil veren e ardhshme. Januzaj pritet te bashkohet me Kombetaren Shqiptare duke zgjedhur origjinen e tij dhe jo Belgjiken qe po e kerkon me ngulm, duke i ofruar ne skuader nje vend titullari dhe nje mundesi per te luajtur ne kampionatin boteror. Ky lajm akoma nuk eshte konfirmuar zyrtarisht pasi menaxheri Januzaj dhe babai I tij nuk e kane treguar zgjedhjen qe do te beje futbollisti.


busy
komente