HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Bekim Bala dopiete ne Poloni
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Shtator 2013 17:52   pdfShtypEmail

bekim balaBekim Bala ka shperthyer me nje dopiete ne Poloni. Skuadra e tij e Jagellonias ka fituar me rezultatin e thelle 6-0. Dy te fundit i ka shenuar sulmuesi shkodran qe eshte futur ne fushe si zevendesues. Me kete paraqitje Bala ka marre nje note mjaft te mire dhe i jep vetes me shume mundesi per ne vazhdim. Ka arritur ne kuoten e pese golave ne kampionatin Polak duke e nisur si duhet aventuren e re. Dy goleshi fundit ishte nje mesazh i qarte per trajnerin Xhani De Biazi qe e ka harruar shkodranin dhe nuk e preferon per Kombetaren.

Shikoni me poshte golat e Bales


busy
komente