HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Mberrin ne Tirane delegacioni kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Shtator 2013 21:59   pdfShtypEmail

Kombetarja-para-ndeshjesPas disa oreve pritje, nervave te ngritura dhe lodhjes nga rruga ka mberritur ne Tirane delegacioni kuqezi. Skuadra, trajneri dhe drejtuesit kane zbritur te paret e pas tyre dhe personalitete te sportit dhe tifoze. Rreth 140 persona kane qene ne Islande dhe jane kthyer te merzitur pas humbjes dhe te acaruar pas pritjes skandaloze ne Reikjavik per disa ore. Lojtaret do te pushojne ne shtepite e tyre dhe ne hotele. Te merkuren dhe te enjten do te marrin rrugen drejt skuadrave ku luajne.


busy
komente