HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
De Biazi: Endrra zgjati me shume se cduhet
nga AlbaniaSoccer   E martë, 10 Shtator 2013 23:03   pdfShtypEmail

de biasi thumbPas ndeshjes, i merzitur per humbjen , Xhani De Biazi ka folur per Shqiperine dhe te ardhmen e tij. "Eshte e vertete qe nuk beme nje ndeshje te mire. Ndoshta endrra zgjati me shume se cduhej. Kemi nje skuader te re dhe duhet te punojme per ndertimin e saj ne te ardhmen. Sot ishim larg formes qe do kishim dashur. E ardhmja ime? Eshte ne doren e presidentit Armando Duka. Do te flasim dhe per te", ka thene pas ndeshjes trajneri i perfaqesueses.


busy
komente