HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kace rekuperon demtimin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Shtator 2013 21:05   pdfShtypEmail

ergys kaceLojtari me i mire i ndeshjes ne Slloveni, Ergys Kace ka qetesuar te gjithe ne kampin bardheblu. Demtimi ne kofshe eshte rekuperuar ne kohe dhe mesfushori te dielen ka marre lejen e stafit mjekesor dhe tani eshte gati per Islanden. Kace pritet te luaje para mbrojtjes ne mesfushe bashke me Migjen Bashen.


busy
komente