HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi le pushim kuqezinjte
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Shtator 2013 20:52   pdfShtypEmail

kombetarja ne grumbullimNje dite pas humbjes ne Slloveni, kuqezinjte kane zhvilluar vetem nje seance stervitore me karakter shlodhes. Me pas, Xhani De Biazi i ka thene lojtareve se do te kene disa ore pushim per te vizituar Lubjanen dhe se pasditja do te jete pushim per ta. Stervitjes do ti rikthehen te dielen ndersa te henen do te nisen drejt Rekjavikut ku te marten ne oren 19:00 do te luajne ndeshjen e rradhes ndaj Islandes. Pavarsisht humbjes lojtaret kane humorin e duhur dhe besimin se mund tja dalin.


busy
komente