HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Valdet Rama ne dyshim
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Shtator 2013 22:07   pdfShtypEmail

valdet ramaMesfushori talentuar Valdet Rama rrezikon te mos luaje ndaj Sllovenise. Nje shqetesim muskular ve ne dyshim aktivizimin e tij. Rama nuk eshte stervitur ne me kuqezinjte por pavarsisht ketij fakti, stafi mjeksor beson se ai do te jete i gatshem ne fushe. De Biazi nuk eshte prononcuar per te por pret te shohi nese do te jete i gatshem ne oret para ndeshjes. Te enjten edhe portieri Etrit Berisha ka patur nje gjendje jo te mire shendetesore por me pas eshte permiresuar.


busy
komente