HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Super premio per fitoren
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Shtator 2013 16:21   pdfShtypEmail

KOMBTARJANuk behet e ditur shifra por mesohet se do te kete nje super premio ne rast fitore ne Slloveni. Federata Shqiptare e Futbollit do te motivoj futbollistet per suksesin ne Lubjane me shpresen se fitorja ne kete takim mund te na afroj edhe me shume me Brazilin. Presidenti Duka i ka thene lojtareve se do ti shperblej nese ja dalin dhe skuadra kuqezi me ne krye De Biazin eshte gati per ta provuar.


busy
komente