HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Lazios kercenojne me vdekje Igli Taren
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 04 Shtator 2013 17:17   pdfShtypEmail

igli tareTe pakenaqur nga merkato, levizjet e veres dhe sjellja e drejtuesve te Lazios, tifozet e kesaj skuadre i kane derguar disa mesazhe kercenuese Igli Tares dhe Lotitos. Drejtori sportiv dhe presidenti nuk i kane plotesuar deshirat per merkaton e veres dhe tani duhet te perballen me inatin dhe nervat e lacialeve. “Do të përfundoni të gjithë të varur” apo “Në mëngjes trupat tuaj do të jenë të ftohtë”, ishin disa nga mesazhet e derguara drejt Tares dhe Lotitos nga tifozet e acaruar laciale. Tani drejuesit duhet tu rikthejne tifozeve humorin duke marre rezultate te mira ne fushe me skuadren bardhekalter.


busy
komente