HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Mbyllet afati kalimtar, Er-Bomber pa kontratë
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 04:57   pdfShtypEmail

Eshte mbyllur afati kalimtar i lojtareve. Sulmuesi i kombetares se Shqiperise Erjon Bogdani dhe njekohesisht kryesuesi i listes se golashenuesave, nuk ka arritur qe te lidhe kontrate me asnje klub te Serie A dhe B. Per Er-Bomber i cili nuk eshte thirrur ne kombetare nga trajneri De Biasi per dy ndeshjet e rradhes te vlefshme per eliminatoret e kampionatit Boteror 2014, u interesuan edhe stafi drejtues i Juve Stabia, por asgje konkrete nuk u vendos.


busy
komente