HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi publikon listen e kuqezinjve
nga AlbaniaSoccer   E diel, 01 Shtator 2013 14:13   pdfShtypEmail

KOMBTARJATrajneri i Kombetares Gianni De Biasi ka postuar ne facebook listen e futbollisteve te grumbulluar per dy ndeshjet e Shtatorit me Sllovenine dhe Islanden. Bie ne sy grumbullimi i Amir Abrashit dhe Agon Mehmetit.

Lista e plote

1 Samir Ujkani 05.07.1988 Palermo

2 Etrit Berisha 10.03.1989 Kalmar

3 Orges Shehi 25.09.1977 Skenderbeu

4 Admir Teli 02.06.1981 Qaraback

5 Lorik Cana 27.07.1983 SS Lazio

6 Andi Lila 12.02.1986 PAS Giannina

7 Tefik Osmani 08.06.1985 FK Teuta

8 Renato Arapi 28.08.1986 Skenderbeu

9 Elseid Hysaj 20.02.1994 Empoli

10 Debatik Curri 28.12.1983 Hoverla

11 Armend Dallku 16.06.1983 Vorskla Poltava

12 Jurgen Gjasula 05.12.1985 Litex Lovech

13 Ergys Kace 08.07.1993 PAOK Selanik

14 Odise Roshi 22.05.1991 FSV Frankfurt

15 Migjen Basha 09.06.1987 Torino

16 Ansi Agolli 11.10.1982 Qaraback

17 Armando Vajushi 03.12.1991 Litex Lovech

18 Ervin Bulku 03.03.1981 Sepahan

19 Valdet Rama 20.11.1987 Real Valladolid

20 Vullnet Basha 11.07.1990 Sion

21 Amir Abrashi 27.03.1990 Grasshopers

22 Sabien Lilaj 10.02.1989 Skenderbeu

23 Ahmed Januzi 08.07.1988 Vorskla Poltava

24 Emilian Vila 12.03.1988 PAS Giannina

25 Edgar Çani 22.07.1989 Karpi

26 Shkelzen Gashi 15.07.1988 Grasshopers

27 Hamdi Salihi 19.01.1984 Jiangsu Sainty

28 Agon Mehmeti 20.11.1989 Olhanense


busy
komente