HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Etrit Berisha takon Taren ne Rome
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 28 Gusht 2013 22:42   pdfShtypEmail

etrit berishaDeshira dhe kembngulja  Etrit  Berishes per te qene pjese e skuadres se Lazios duket se nuk do te rreshte derisa kjo ceshtje te perfundoje. Burime na konfirmojne se portieri shqiptar ka mberritur ne Rome bashke me menaxherin e tij ku i priste ne nje takim drejtori sportiv i Lazios Igli Tare.Deri tani problem per Berishen ka qene marrja e dokumentit qe i lejon atij te punoje ne Itali. Zyrtarizimi i transferimit tek Lazio per portierin shqiptar eshte ceshtje oresh.


busy
komente