HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ertrit Bershia/Portieri pret te shkoje tek Lazio
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 26 Gusht 2013 14:00   pdfShtypEmail

etrit berisha 2Situata ne te cilen ndodhet portieri Ertir Berisha ende nuk eshte qartesuar. Manovrat e fundit te skuadres se Kievos per ta mbajtur ate ne porten e saj nuk duket te jene prtiur mire nga Berisha i cili eshte shprehur se kontrata e firmosur prej tij eshte e pavlefshme juridikisht. Sipas tij ai pritet te mberrije ne Rome ku dhe do te takohet me Lazialet me te cilet ka arritur dhe nje akord. Ai eshte ne pritje te dokumentit I cili ben te mundur qe ai te punoje ne shtetin Italian, madje te jete pjese e skuadres se Petkovic duke zene vendin e portierit Bizzarri.


busy
komente