HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kasami: FSHF nuk më ka kontaktuar kurrë
nga AlbaniaSoccer   E diel, 25 Gusht 2013 20:52   pdfShtypEmail

kasamiCeshtja Kasami duket se dita dites sjell ndryshime. Pasi eshte diskutuar shume ne mediat e huaja por dhe ato shqiptare se futbollistit nga Struga I eshte propozuar per te qene pjese e skuadres kuqezi dhe ai nje gje te tille nuk e perkrah ka ndjellur reagim per sportdashesit shqiptare dhe jo vetem. Por duket se e verteta nuk eshte plotesisht keshtu. Kasami tha per mediat shqiptare ne maqedoni se : “Është lehtë të sulmosh dikë dhe këtë po e bëjnë disa media shqiptare por edhe disa fansa, mirëpo e vërteta qëndron diku tjetër. Unë asnjëherë nuk jam kontaktuar nga presidenti I FSHF-së por as nga trajneri që unë të vesh fanellën e kombëtares shqiptare. Pra nëse ata dëshirojnë që të më kenë në ekip atëherë duhej që të më kërkojnë kurse unë më pas do të vendos për të ardhmen time”, ka deklaruar Kasami duke sqaruar kështu të vërtetën për situatën e tij.


busy
komente