HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Nisin negociotat FSHF-Januzaj
nga AlbaniaSoccer   E premte, 16 Gusht 2013 19:28   pdfShtypEmail

fshf logoAdnand Januzaj eshte emri qe po degjohet me shpesh ne ditet e fundit ne te gjithe opinionin sportive shqiptar. Mesfushori Manchester United eshte I pavendosur per te ardhmen e tij dhe akoma nuk ka zgjedhur se per cilen kombetare do te luaj. Burime te aferta prane FSHF-se kane treguar per Albaniasoccer se me mesfushorin kane nisur negociatat per ta veshur ate kuqezi ne nje te ardhme te afert. Babai I Januzaj eshte njeriu qe po negocion me FSHF dhe mbetet per tu pritur pergjigja etij.


busy
komente