HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kine/ Shenon Hamdi Salihi ne humbje
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 08 Gusht 2013 06:18   pdfShtypEmail

hamdi salihi kineSulmuesi i kombetares se Shqiperise Hamdi Salihi ka shenuar golin e vetem per skuadren e tij ne humbjen 1-2 qe Jiangu Sainty pesoi ne Kupe ndaj Dalian Aerbin. Sulmuesi shqiptar shenoi ne minuten e 66-te duke e barazuar provizorisht rezultatin. Miqte kishin shenuar te paret ne minuten e 20-te dhe realizuan edhe nje gol tjeter ne minuten e fundit te kohes se rregullt duke i prere shpresat e Jiangu . Salihi luajti si titullar gjate gjithe takimit


busy
komente