HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Kace refuzon Beshiktashin per PAOK-un
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 29 Qershor 2013 00:00   pdfShtypEmail

Ergys KaceErgys Kace ka pergenjeshtruar zerat qe e dergojne ne Turqi. Mesfushori shqiptar nuk do te largohet nga PAOK skuadra greke qe e ka formuar si lojtar dhe qe po e promovon ne Superligen greke. Mediat turke publikuan lajmin se Beshiktash ofron 900 mije euro per kartonin e tij por Kace nuk do te lere Greqine per asnje cmim dhe aq me pak per tu transferuar ne Turqi. Mediat helene e kane pyetur mesfushorin e talentuar dhe ai I eshte pergjigjur me fjale bindese se do te qendroj per te luajtur te pakten edhe per nje vit tek PAOK.


busy
komente