HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 19 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Masa te rrepta sigurie per diten e ndeshjes
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Qershor 2013 22:23   pdfShtypEmail
police_ne_stadiumPolicia e Tiranes ka bere te ditur planin e masave per diten e ndeshjes. Disa nga rruget kryesore prane stadiumit kombetar Qemal Stafa do te mbyllen dhe nuk do te lejohet kalimi i makinave. Njesoj do te ndodhi edhe me bulevardin Deshmoret e Kombit. Gjithashtu te gjithe tifozet qe do te futen ne stadium me pare do ti nenshtrohen nje kontrolli te imtesishem per te parandaluar futjen e sendeve te forta ne stadium, fishekzjarreve, mesazheve me karakter te ndaluar dhe te flamujve me shkopinj

busy
komente