HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombëtarja/ Dalin biletat në shitje, qindra vetë presin me orë para sporteleve
nga AlbaniaSoccer   E martë, 04 Qershor 2013 19:22   pdfShtypEmail
bileta_per_ndeshjeKa nisur të martën në mesditë shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Norvegji. Interesim I jashtëzakonshëm në dy sportelet ku kanë dalë biletat në shitje. Qindra tifoz janë vënë në rradhë para biletarisë tek stadiumit “Qemal Stafa” dhe asaj tek “9-katëshet”. I kishin lajmëruar se do të kishin mundësi për ti blerë që prej paradites por u është dashur të presin në shi për orë me rradhë dhe të shtyhen e përplasen me njëri tjetrin. Është dashur të mbërrij edhe policia për të siguar tifozët që prisnin një biletë dhe sapo ato kanë dalë në shitje para sporteleve është bërë një rrëmujë e madhe.

busy
komente