HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombëtarja/ Tre dëmtime në miqësore trëmbin De Biazin
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 01 Qershor 2013 22:25   pdfShtypEmail
giani_de_biassiGjatë ndeshjes miqësore të zhvilluar mes Kombëtares A dhe ekipit të Shpresave, tre futbollistë janë lënduar. I pari që është trembur ka qenë trajneri italian Xhani De Biazi. Ervin Bulku, Erjon Bogdani dhe Mërgim Mavraj kanë pësuar disa goditje gjatë ndeshjes dhe janë larguar nga fusha në përfundim të miqësores me akull të vendosur në vëndet ku janë goditur. Stafi mjekësor ka konfirmuar se për ta nuk ka asnjë problem dhe se do të jenë të gatshëm për seancë e rradhës nën urdhrat e italianit, por megjithatë paniku e ka zënë De Biazin në momentin e parë.

busy
komente