HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Prova gjenerale te shtunen me Shpresat
nga AlbaniaSoccer   E premte, 31 Maj 2013 22:37   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitet1Kombetarja e Shqiperise ne prag te ndeshjes qe do te zhvilloj me Norvegjine po stervitet me itensitet te larte. De Biazi po punon me lojtaret e tij per te gjetur formacionin me te mire me te cilet do te zbresin ne fushe kuqezinjte. Te shtunen ne Durres, aty ku kombetarja eshte e grumbulluar do te zhvillohet nje ndeshje miqesore ku italiani do te shohi me mire gjendjen e te gjithe lojtareve qe ka grumbulluar. Perballe do te jete nje kundershtar I forte. Tekniku Italian ka kerkuar te luaj me ekipin e Shpresave qe drejtohet nga trajneri Skender Gega. Te dy trajneret do te bejne gati skuadrat e tyre ne prag te takimeve zyrtare dhe per objektivat qe secili prej tyre ka. Gjate kesaj miqesore qe vlen me shume per De Biazin, italiani do te provoj formacionin me te cilin do te provoj suksesin me Norvegjine ne 7 qershor.

busy
komente