HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozat kuqezi rezervojne 1500 vende
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 30 Maj 2013 23:23   pdfShtypEmail
stadiumi_kombetar_qemal_stafa_thumbTifozet kuqezi do te jene te shumte dhe dirigjentet e stadiumit ne mbremjen e shume pritur te 7 qershorit. Pritet qe tifozeve qe jetojne ne Shqiperi tu bashkohen edhe ata te diaspores per ta bere te paharrueshme ate mbremje. Kuqezinjte kane rezervuar dhe shperndare 1500 bileta dhe tani po bejne pergatitjet e fundit per ndeshjen. Premtojne surpriza dhe mbeshtetje maksimale per kuqezinjte qe do te luajne ne fushen e blerte. Vec tyre, ne Qemal Stafa do te kete tifoze te organizuar nga Prishtina, Shkupi, Tetova, Mitrovica, Tirana dhe Korca.

 

 


busy
komente