HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombëtarja/ De Biazi imiton tifozët kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E premte, 24 Maj 2013 22:21   pdfShtypEmail
de_biazi_kuqeziNë faqen e tij në facebook, trajneri shumë popullor në Shqipëri Xhani De Biazi pak ditë para ndeshjes me Norvegjinë ka kopjuar tifozët kuqezi. “Unë besoj” është slogani i tifozëve të zjarrtë të Kombëtares dhe këtë ka shkruar në llogarinë e tij në internet trajneri italian i kuqezinjve. Statusi që ai ka vënë ka marrë shumë pëlqime dhe De Biazi tani është gati të përgatisë skuadrën që do të tentojë historinë në takimin e 7 qershorit.

busy
komente