HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Grumbullohen kater kuqezinjte e pare
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 22 Maj 2013 21:55   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitet1 Ka nisur grumbullimi i Kombetares Kuqezi me Norvegjine. Sabien Lilaj, Tefik Osmani, Renato Arapi dhe Jurgen Gjasula kane veshur tutat sportive per te nisur stervitjen. Te merkuren pasdite ne oren 17:00 pa pranine e trajnerit De Biazi, por nen urdhrat e ndihmesve te tij kane filluar pregatitjet. Ne ditet e ardhshme pritet te mberrijne me rradhe kuqezinjte e tjere qe trajneri Italian ka grumbulluar per ndeshjen e 7 Qershorit. Gjate kesaj periudhe eshte programuar te zhvillohen disa minindeshje miqesore per te pare formen e futbollisteve.

busy
komente