HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Grumbullumi anti-Norvegji nis me 29 maj
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 16 Maj 2013 22:10   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitet1Federata Shqiptare e Futbollit ne bashkepunim dhe me trajnerin Xhani De Biazi dhe ndihmesit e tij kane percaktuar programin stervitor per kuqezinjte dhe ndeshjen me Norvegjine. Shqiperia do te nise grumbullimin anti Norvegji ne daten 29 maj ne qytetin e Durresit. Te gjithe lojtaret qe jane me pushime do te vijne ne kete dite ndersa ata qe jane ende ne aktivitet do te grumbullohen prej dates 3 qershor. Gjate kesaj periudhe De Biazi do te bej gati kuqezinjte per ndeshjen me Norvegjine nje takim percaktues per fatet e tij dhe te skuadres qe drejton.

 


busy
komente