HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi ne Azerbaxhan per dy kuqezinj
nga AlbaniaSoccer   E martë, 14 Maj 2013 22:37   pdfShtypEmail

de_biasi_PrezantimiXhani De Biazi te marten ka qene ne Baku, ne Azerbaxhan per te pare dy lojtare kuqezinj. Ansi Agoli dhe Admir Teli qe luajne per skuadren e Karabak kane qene ne vezhgimin e tij. Italiani pasi ka shetitur dhe pare shume lojtare qe ka ne planet e tij per te ardhmen ka pare edhe keta dy futbolliste te cilet i njeh mjaft mire por ka dashur te kuptoj formen e tyre. De Biazi po ben nje pune te shkelqyer me kombetaren e Shqiperise dhe rezultatet qe ka marre kane bindur per kete.


busy
komente