HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Lituani-Shqiperi luhet te marten ora 20.00
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Mars 2013 19:36   pdfShtypEmail
komtare-luksmburgËshtë bërë zyrtare më në fund axhenda për ndeshjen miqësore që kuqezinjtë do të luajnë pas pak ditësh. Ky takim do të zhvillohet në mbrëmjen e të martës në orën 20:00 në stadiumin kombëtar “Qemal Stafa” dhe në kryeqytet do të zbresi kombëtarja e Lituanisë si kundërshtar I rradhës për Shqipërinë. Kuqezinjtë e De Biazit vijnë në këtë ndeshje me moralin e duhur pas fitores në transfertë me Norvegjinë. Tekniku italian do të testojë disa futbollistë të cilët nuk luajtën në Oslo për të parë gjëndjen e tyre dhe bërë më pas llogaritë për takimet e rradhës që Shqipëria do të luaj në kuadër të eleminatorëve për “Brazil 2014”.

busy
komente