HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombëtarja/ Salihi I dedikon golin Shkodrës
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Mars 2013 22:41   pdfShtypEmail
Kombëtarja/  Salihi I dedikon golin Shkodrës
“Për mua ka qenë goli më I rëndësishëm I karrierës. Kam shënuar shumë por këtë do ta mbaj mënd gjatë. Dedikimet më parë kanë qenë të shumta, por kësaj rradhe zgjedh t’ja dedikoj këtë gol qytetit tim të lindjes Shkodrës”, kanë qenë këto fjalët e autorit të golit historik në Norvegji. Hamdi Salihi ka festuar me tifozët kuqezi në stadium, është përqafuar me shokët e skuadrës dhe në përfundim I ka dedikuar gëzimin e golit dhe emocionet e tij të gjithë shkodranëve.
hamdi_salihi_alb_dan_1_1
“Për mua ka qenë goli më I rëndësishëm I karrierës. Kam shënuar shumë por këtë do ta mbaj mënd gjatë. Dedikimet më parë kanë qenë të shumta, por kësaj rradhe zgjedh t’ja dedikoj këtë gol qytetit tim të lindjes Shkodrës”, kanë qenë këto fjalët e autorit të golit historik në Norvegji. Hamdi Salihi ka festuar me tifozët kuqezi në stadium, është përqafuar me shokët e skuadrës dhe në përfundim I ka dedikuar gëzimin e golit dhe emocionet e tij të gjithë shkodranëve.

busy
komente