HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombëtarja/ Konfirmohet aktivizimi kapitenit Cana
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Mars 2013 01:02   pdfShtypEmail
lorik_cana_bendtner_ndeshjaNjë lajm i mirë ka mbërritur nga infermieria kuqezi, aty ku Lorik Cana ka mësuar se do të ketë mundësi të luaj ndaj Norvegjisë nga minuta e parë. Dëmtimi i pësuar të martën në stërvitje nuk ka rezultuar aq i rëndë sa u mendua fillimisht. Kapiteni është rekuperuar në kohë dhe do të luaj nga minuta e parë për të ndihmuar kuqezinjtë e drejtuar nga De Biazi në misionin e vështirë por jo të pamundur për të marrë pikë në Oslo.

Altin Ngjela

busy
komente