HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Albaniasoccer.com uron : Gezuar Vitin e Ri 2013
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 31 Dhjetor 2012 10:18   pdfShtypEmail

albanisoccerNjë vit ikën e sot në mbrëmje një tjetër do trokasë në jetët tona. Duke shpresuar të jetë më i mbarë per shqiptarët duke festuar me fishekzjarre, shampanjë, gjel deti, vizita, këngë, puthje e përqafime, do festohet sot në mbrëmje ndërrimi i viteve.

Kremtimi i Vitit të Ri është një nga festat më tradicionale që mbledh bashkë familjarë, miq e shokë. Stafi i Albaniasoccer.com, iu uron gjithë shqiptarëve kudo që janë: “Gëzuar Vitin e ri, 2013!”

Albaniasoccer.com


busy
komente