HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gianni de Biasi : Arbitri vendosi ndeshjen
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 01 Mars 2012 08:27   pdfShtypEmail

giani_de_biassi“Jam më shumë i pakënaqur nga vendimet e arbitrit sesa për disfatën. Ishin disa episode ato që vendosën në këtë takim. Gjithsesi mund të them se skuadra bëri një lojë shumë të mirë sidomos në pjesën e parë. Pashë një ekip të organizuar dhe që aplikonte sulme të shpejta”, tha në fund të takimit trajneri kuqezi, De Biasi.

@Albaniasoccer.com


busy
komente