HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Itali/ Modena ne kerkim te Bogdanit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 25 Dhjetor 2011 14:41   pdfShtypEmail

erion_bogdani_albSulmuesi i kombetares shqipetare Erjon Bogdani kete sezon ka gjetur shume pak hapesira  tek ekipi i tij i Cezenes dhe duke pare kete situat  jo te favorshme ai eshte ne kerkim te nje ekipi te ri ne merkaton e Janarit.

Modena eshte nje nga ekipet qe ka shfaqur hapur interes per te pasur sherbimet e Bogut, por nje problem  eshte dhe interesimi mjaft i forte i Varezes per Er-bomberin. Mbetet per tu pare se ku do te luaje vitin e ri shtatlarti i sulmit Shqipetar.

Kel Naraci


busy
komente