HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Futsal U-21 Miqesore / France-Shqiperi 3-1
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 07 Dhjetor 2011 06:08   pdfShtypEmail
futbol_golSkuadra e kombetares se Shqiperise U-21 ne futbollin e salles, ka zhvilluar mbreme takimin e pare miqesor me homologen Franceze ne krahinen Temple-sur-Lot. Takimi u luajt ne oren 20.00 lokale ne sallen e sporteve Omnisport dhe u fitua nga ekipi Francez me rezultatin 3-1.

Takimi tjeter do te luhet sot ne mbremje ne oren 19.00 lokale ne Bordo


busy
komente