HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuqezinjte sterviten ne Prilep, te pakenaqur nga kushtet e terrenit
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Nentor 2011 21:31   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitet1Ne drejtimin e trajnerit te perkohshem Dzema Mustedanagic, kuqezinjte jane stervitur ne oren 13:00 ne stadiumin e Prilepit ne Maqedoni, aty ku neser po ne kete ore do te luajne nje ndeshje miqesore. Kushtet e renduara te terrenit dhe situata aspak e mire e stadiumit kane lene te pakenaqur lojtaret shqiptare te mesuar te luajne ne stadiume te nje niveli me te larte. Interesimi nga mediat vendase ka qene i paket dhe nga tifozet shqiptar po ashtu. Ndeshja do te luhet te marten ne oren 13:00 ne stadiumin “Goce Delcev” me nje kapacitet prej 15 mije vendesh te cilat me shume mundesi do te jene te boshatisura.


busy
komente