HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozat kuqezi bojkojtojne kombetaren, por jo Shpresat
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Nentor 2011 23:50   pdfShtypEmail

Tifoz_kuq_e_ziTifozat Kuq e Zi nje dite me pare nepermjet nje deklarate per mediat sqaruan pozicionin e tyre, duke treguar se do te bojkotojne Kombetaren A deri ne nje tjeter njoftimin te tyrin. Te pakenaqur nga menyra se si presidenti Duka po trajton ekipin kombetar ata zgjodhen te protestojne ne kete menyre. Por kuqezinjte, tifozet e zjarrte me te cilet krenohet Shqiperia do te jene te pranishem ne stadiumin “Niko Dovana” te enjten ne date 10 nentor. Ata do te perkrahin fuqishem Shpresat e Shqiperise ne ndeshjen qe do te luajne ne oren 16:00 kunder Rusise.


busy
komente